O FIRMĚ

  • 25 let zkušeností
  • Nejmodernější stavební materiály
  • Certifikace kvality

Hledáte spolehlivou stavební firmu, která Vám zajistí kompletní stavbu rodinného domu na klíč, rekonstrukci nebo výstavbu průmyslových hal či zateplování a revitalizace bytových domů a inženýrských staveb? Pak je stavební firma KPV SYSTÉM z Ústí nad Orlicí Vaší správnou volbou.

Stavební firma KPV SYSTÉM navazuje na tradici kvalitní a rychlé stavební výroby, která funguje již od roku 1993, kdy pan Karel Voznický začal působit na trhu v oblasti stavebních prací a služeb jako fyzická osoba. V průběhu času a s rozvojem firmy došlo k transformaci firmy a převedení na osobu právnickou – společnost s ručením omezeným.  Za dobu své činnosti se podařilo úspěšně realizovat mnoho zakázek, z oblasti stavební výroby specializované především na zateplování a revitalizace bytových domů. Od roku 2012 jsme naši stavební výrobu rozšířili o střechy na klíč.   Realizace staveb je prováděna kvalifikovanými a zkušenými zaměstnanci, dodávky a subdodávky jsou zajišťovány spolehlivými a prověřenými partnery.

KPV SYSTÉM má etablovaný a pravidelně auditovaný certifikovaný systém řízení jakosti, environmentálního managementu a managementu bezpečnosti a ochrany zdraví při práci v souladu s normami ČSN EN ISO 9001, ČSN EN ISO 14001 a OHSAS 18001.

Dlouholeté zkušenosti ve stavební výrobě, kvalitní reference, stabilní kapitálové zázemí a kvalifikovaní zaměstnanci nám umožňují realizovat Vaše sny tím nejefektivnějším způsobem a v nejvyšší kvalitě.

CERTIFIKÁTY